דיסקוס הגליל- דגי נוי, בריכות נוי, אקווריומים


תיכנון וביצוע פרוייקטים במגוון רחב של תחומים...


הקמת ואחזקה של אקווריומים- הקמה ותחזוקה של כל סוגי האקווריומים של מים מתוקים, לרבות: אקווריומי צמחיה High-Tec ו-Low-Tec וציקלידים.
למידע נוסף בנושאי אקווריום.

הקמת ואחזקת בריכות נוי- אנו מתכננים ומקימים 3 סוגי בריכות:

  1. בריכות דגי נוי (Fish Ponds)- התמקדות בדגי הנוי, ובהנאה בצפייה בהם ובהאכלתם.
  2. אלמנטים עיצוביים של מים בבית- מים צלולים, דגי נוי וצמחייה בסלון, במרפסת ובגגות, בדגש על מבנה הבית ועיצובו. הופך כל חלל למיוחד.
  3. גינות מים (Water Gardens)- בריכות בדגש על צמחיית מים.

אחזקת בריכת-נוי כוללת פתרונות למגוון בעיות נפוצות ומניעת התהוותן.
למידע נוסף בנושאי בריכות נוי.

בניית אקווריומים- בניית אקווריומים בגדלים ובמידות ע"פ דרישת הלקוח. יש אפשרות לתוספות כגון קדחי Overflow וכדומה. כל האקווריומים עוברים ליטוש יהלום.
בנוסף, אנו בונים סאמפים (אקווריום שהוא פילטר- פיתרון יעיל לאקווריומים גדולים).
מידע נוסף אודות בניית האקווריומים.

הקמת מערכות ספא מבוססות דגי דוקטור פיש- למידע נוסף, לחץ על הקישור - ספא דגים .

בניית מכסים לאקווריומים ע"פ מידה בבניה אישית מגוון צבעים- כל המכסים שאנו בונים עשויים אלומיניום. היתרונות של האלומיניום הם: מתכת שלא מחלידה במגע עם נוזל, קל-משקל. שתי תכונות אלו הופכות את האלומיניום לבחירה החכמה.

שירות אבחון וטיפול במחלות בדיסקוסים ושאר דגי נוי עד בית בלקוח- מגיעים אליכם, בודקים את איכות המים, מאבחנים את מצב דגי הנוי (אפשרות לבדיקת הדגים תחת מיקרוסקופ בתנאי מעבדה אצל ווטרינר), וממליצים על טיפול מתאים.
מידע נוסף בנושאי דיסקוסים.

ריאקטורים למערכות CO2- בניית ריאקטורים יעילים לאקווריום צמחיה
מידע נוסף אודות הריאקטורים האיכותיים המיוצרים בדיסקוס-הגליל.המלצה שלנו...מילות מפתח
דיסקוסים, בניית אקווריומים, מכסים לאקווריומים, משאבות לבריכות נוי, מגדלי דיסקוסים, הקמת בריכות נוי, אקווריום צמחיה, בריכות נוי, דג דיסקוס, צפון, דגי דיסקוס, פתוחה בשבת, אחזקת אקווריומים, אקווריום, בניית אקווריום, אקווריומים, discus, דגי נוי דיסקוסים, ציוד לאקווריום, ציוד לבריכות נוי, עיצוב אקווריום, דגי דיסקוס למכירה, נימפאה, אקווריום למכירה, טיפול באקווריום, חנות דגי נוי, גליל, מים מתוקים, עגלסת הנחלים, דגים