דיסקוס הגליל- דגי נוי, בריכות נוי, אקווריומים


אודותינו...

חוות גידול דגי נוי דיסקוס-הגליל הוקמה בשנת 2005. אנו ממוקמים בקיבוץ שדה נחמיה.
בחוותנו אנו מרבים דגי דיסקוס ומגוון דגי נוי (משריצי חיים ונקאים).

כעסק, המוביל בתחומו באזור, הצבנו לנו יעד לספק את הציוד האיכותי ביותר בשוק. בין מוצרינו תוכלו למצוא מוצרים של החברות המוכרות בשוק שיספקו את התמורה המלאה לכספכם ויהיו ערבים לבריאות דגי הנוי שלכם. כמו כן תזכו לקבל וליהנות מאחריות לטיב המוצר.
בין כל החברות שתמצאו אצלנו,תמצאו מגוון מוצרים מבית:

אצלנו, לא תמצאו דיסקוסים מיובאים מהמזרח שמחירם הוא דולר או שנים. אצלנו כל  הדיסקוסים הם פרי גידול ארצנו. מטרתינו היא לספק את הדיסקוסים האיכותיים ביותר שנולדו וגדלו בארץ. ועכשיו, השאלה המתבקשת היא למה לא לקנות דיסקוסים מהמזרח?
והתשובה היא נורא פשוטה- תברואה. כל הדיסקוסים שמגיעים מהמזרח יכולים לחיות נהדר עם המחלות שהם גדלו איתם. אבל, כשמערבבים אותם עם דגים שגדלו בארץ, רק רע יצא מזה. הדבר דומה גם לבני אדם. הרי, גם כשאדם טס למזרח הוא עושה חיסונים כדי שיעזרו לו להתמודד עם המחלות הרלוונטיות לאותו האיזור, למרות שאותו האדם בריא לחלוטין.

אנו מתמחים בבניית בריכות נוי המדגישות את שילוב המים בטבע הסובב הבית. כיום הטרנד העכשווי בגינות הינו בריכות הנוי. התחושה שמשרה קול המים בשילוב עם צמחיה ענפה עושים את ההבדל בין עוד גינה וגינה מיוחדת.
אנו מתכננים ומקימים 3 סוגי בריכות נוי:
  1. בריכות דגי נוי (Fish Ponds)- התמקדות בדגי הנוי, ובהנאה בצפייה בהם ובהאכלתם.
  2. אלמנטים עיצוביים של מים בבית- מים צלולים, דגי נוי וצמחייה בסלון, במרפסת ובגגות, בדגש על מבנה הבית ועיצובו. הופך כל חלל למיוחד.
  3. גינות מים (Water Gardens)- בריכות בדגש על צמחיית מים.

העסק הוקם ע"י שאול ביטון, בעל ניסיון של 25 שנה בבניית אקווריומי מים מתוקים, באחזקתם ובבנית ותחזוקת בריכות נוי.

למעבר אל מרכז פניות הציבור, לחץ על הקישור.