דיסקוס הגליל- דגי נוי, בריכות נוי, אקווריומיםראשי > תנאי שימוש

תנאי שימוש באתר

תנאי השימוש הבאים תקפים עבור כל הניגשים אל האתר www.Discus.co.il (להלן- "האתר"), על שירותיו השונים, מבלי יוצאים מן הכלל. מעצם היותך משתמש באי-אילו מהשירותים המוצעים על-ידי האתר, הינך מצהיר על כך שאתה יודע, מבין ומסכים לכל תנאי השימוש ללא יוצא מן הכלל. במידה ואינך מסכים לאי-אילו מן הסעיפים המופיעים באתר, הינך מתבקש לעזוב את האתר מיידית מבלי לעשות בו שימוש כלשהו.

תיאור תנאי השימוש:

  1. בעלי האתר, מקימיו, וכותביו  (להלן: "ספקי השירות") מחזקים בזכויות לערוך שינויים, להוסיף ו/או לגרוע מתכניו ושרותיו של האתר המוצעים הן בחינם והן בתשלום. שינויים בתוכנו של האתר עשויים להופיע ללא הודעה מוקדמת.
  2. חלק מהתכנים באתר נכתבו ונשלחו על-ידי גולשי האתר. המידע המופיע בתכנים הללו היינו מייצג את דעתו האישית של הגולש ואינו בהכרח עולה בקנה אחד עם דעתם של ספקי השירות. לכן, יש להתייחס אליו בערבון מוגבל.
  3. כל המידע הנמצא באתר, על גווניו השונים, מוצע לגולשים בהתנדבות. קריאת התכנים באתר אינה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע. במידה ויחליט הגולש לאתר לבצע רעיון כלשהו, הוא מבצע זאת על סיכונו האישי.
  4. האתר אינו אחראי לכל נזק אשר יגרם כתוצאה של שימוש במידע המופיע באתר, בין אם לגולש ו\או לצד שלישי כלשהו.
  5. ספקי השירות מספקים לעיתים קישורים למקורות חיצוניים אשר מחוץ לכתובתו של האתר. קישורים אילו מוגשים לכם ואינם מהווים המלצה כלשהי על אופיו של אתר היעד, טיבו ו\או אמינותו. אין ביכולתם של ספקי השירות שליטה על תוכנו של האתר המקושר. משתמש הניגש לקישורים היוצאים מהאתר, עושה זאת על דעת עצמו ואחריותו הבלעדית.
  6. האתר, על תוכנו ושירותיו השונים, שייך לספקי השירות. ספקי השירות מחזיקים את כל הזכויות לקניין רוחני זה.
  7. מעצם הגעתך אל האתר, מוענקת לך האפשרות לגלוש לחלקיו השונים ולצפות בהם בהתאם למגבלות המוטלות. הרשאת הצפייה ניתנת על ידי הורדה זמנית של המסמכים אל מחשב המשתמש. תכניו של האתר מוגנים על-פי חוקי זכויות היוצרים. לא ניתן לעשות כל שימוש בשירותיו של אתר זה ללא אישור מפורש בכתב של בעלי האתר.
  8. תקנוני השימוש באתר עשויים להשתנות מעת לעת וללא התראה מוקדמת. על המשתמש להכנס מעת לעת ולוודא שהתקנון מוסכם על דעתו.

שימושך באתר מהווה הסכמה מלאה לתקנוני השימוש באתר.

- תגיות: content, באבון